Část obsahu na této stránce byla automaticky přeložena a může obsahovat nepřesnosti.

Potraviny a nápoje
  • Poznej historii klubu FC Sevilla v muzeu historie klubu FC Sevilla
  • Ponořte se do klubových hráčů, trenérů, prezidentů, dresů a nejdůležitějších trofejí
  • Naskoč na trávník Ramóna Sáncheze-Pizjuána, naslouchej svým fanouškům a posaď se na lavičku, jako bys byl stejný trenér!

Stadion Ramón Sánchez-Pizjuán, postavený v roce 1958, byl místem některých z nejznámějších fotbalových zápasů v historii. Semifinále Světového poháru 1982, finále Evropského poháru 1986 a mnoho zápasů FC Sevilla v La Lize, Copa del Rey a v evropských soutěžích, jako je Liga mistrů UEFA a Evropská liga UEFA.

Vydej se na prohlídku fascinujícího místa konání a zažij muzeum historie FC Sevilla, které jim umožní prozkoumat původ týmu od jeho založení v roce 1890.

Muzeum také vystavuje hráče týmu, trenéry, prezidenty, dresy a jejich nejdůležitější trofeje, jako je La Liga, pět španělských pohárů, španělský a evropský superpohár a šest titulů Evropské ligy UEFA.

Návštěvníci mohou také prozkoumat exkluzivní prostory stadionu, jako jsou šatny hráčů, tisková místnost a prezidentský box, aby získali představu o tom, jaké to je být součástí týmu.